VISŲ
VERSLO
PROCESŲ
VALDYMO
SPRENDIMAI
IT ir UAB ''BARDAS'' naujienos

Naujienos


 
 Keičiasi UAB ''BARDAS'' pavadinimas į UAB ''IT City''.

 

 
IT City UK: www.itcityuk.com.
 

 
METIDA egas BOSCH autoservisas: autoserviso paslaugos, automobilių dujų įrangos montavimas, dujų įranga automobiliams, platesnis aprašymas naujienų portale.
 

 
Pakuotės pasaulis – Dovanų dėžutės, popieriniai maišeliai, įvairios dėžės Pakuotės pasaulis: Dovanų dėžutės, popieriniai maišeliai, įvairios dėžės.
 

 
 s www.mdi.lt UAB "MDI Transport" ekspeditorių įmonė teikianti : krovinių pervežimas, logistikos paslaugos.

 
wwww.linosartele.lt - drabužių taisymas, drabužių siuvimas, drabužių valymas.


 
Microsoft sprendimai ir produkai SmartFin - Finansinių srautų prognozavimo įrankis verslui www.smartfin.lt

 

 
BARDOK Bendrovėms ''Teisės ir verslo grupė'' ir ''MG Holding'' įdiegta BARDOK dokumentų valdymo sistema - produkto aprašymas.

 

 
Verslo konsultantas, Šarūnas Belickas, prekės ženklo kūrimas Belickas.com - verslo konsultantas Šarūnas Belickas (prekės ženklo kūrimas ir kt.).

 

 
IT ūkio priežiūra Paslaugų aprašymas: IT ūkio priežiūra (kompiuterių, tinklų, serverių priežiūra).

 

 
 El. prekyba: Gėlių pristatymas Vilniuje, Prekyba išskirtinėmis gėlėmis internetu, Gėlių pristatymas internetu ir Rožės dėžutėje internetu.
 

 
PRS Mūsų sukurtas kompleksinis sprendimas skatina pardavimus ir palengvina naujienlaiškių siuntimą, vadybos procesus - PRS aprašymas. Šiuo produktu jau naudojasi dvi organizacijos: UAB ''Fizinės apsaugos centras'' ir Innovative Business Academy, kurioms buvo sukurtos ir naujos interneto svetainės.

 

 
Sąskaitų pateikimas internete Sąskaitų, mokėjimų pranešimų pateikimas klientams internete. Kodėl tai visapusiška nauda?

 

 
Atnaujintas dizainas Tęsiame bendradarbiavimą su UAB ''Motoidėja''. Atnaujintas dizainas ir kiti elementai - www.motoideja.lt.

 

 
Sąskaitų pateikimas internete Grožio terapijos ir chirurgijos klinika Sugihara: kosmetika, dovanų kuponai, dermatologija, plastinė ir rekonstrukcinė chirurgija, spa, spa dovanos, masažai.

 

Naujienos


 
Interneto vartai UAB ''Senamiesčio ūkis'' - www.senamiescio-ukis.lt ir UAB ''Naujamiesčio būstas'' - www.naujamiescio-bustas.lt interneto vartai bei mokėjimų pranešimų sistemos.

 

 
Elektroninės valdžios paslaugos, kurias suteiks UAB ''BARDAS'' Lietuvoje situacija gerėja, elektroninės valdžios projektai apima vis daugiau veiklos sričių. Elektroninės valdžios paslaugos ir projektai...

 

 
Prekybos perlas atnaujinimas Sistemos Prekybos perlas atnaujinimas - visas aprašymas.

 

 
Reklama per radiją Kelis artimiausius mėnesius galite girdėti mūsų produktų ir paslaugų reklamas per radiją. Jas perklausyti galite paspaudę čia...

 

 
Prekybos perlas - geriau negu POS sistemos Nauja geresnė, negu siūlomos rinkoje POS, prekybos valdymo sistema - Prekybos perlas.

 

 
IT paslaugos UAB "IT City" IT paslaugos.
 
Detaliau aprašytos IT paslaugos, kurias UAB ''BARDAS'' suteiks Jūsų verslui. Skaityti aprašymą...

 

 
Dokumentų valdymo sistema Dokumentų valdymo sistema - BARDOK. Interneto portalas - www.KunasGyvenimui.lt
 

 
Interneto svetainės ar portalo auditas Nauja paslauga Lietuvoje, kurią teikia tik UAB ''BARDAS'' - interneto portalo ar didesnės svetainės auditas. Kas tai?

 

 
Turinio valdymo sistema Šiam interneto projektui buvo sukurta individuali turinio valdymo sistema, kuri leidžia patogiai redaguoti prekių katalogą ir kt. Interneto svetainė skirta UAB ''MOTOIDĖJA'' - www.motoideja.lt

 

 
IT produktai Ar intelektinės IT sistemos turi jausmus? Skaityti visą straipsnį...

 

 
interneto svetainė Atnaujintas UAB ''KAMESTA'' interneto svetainės dizainas - www.kamesta.lt

 

 
interneto svetainė Pristatoma mūsų sukurtą UAB ''IDG auditoriai''' interneto svetainė - www.idg.lt

 

 
interneto svetainė Buvo surinkta R&D komanda, kurios pagrindinis tikslas - verslo bei valstybiniam sektoriui pasiūlyti kompleksinius šiuolaikiškus instrumentus, programinę įrangą ir kt. Tyrimai, inovacijos, mokslas, R&D.

 

 
Pateikčių kūrimas Naudinga informacija apie prezentacijų (pateikčių) kūrimą.

 

 
Programavimo kodo optimizavimas Sukurta promo svetainė: Elektros instaliacijos montavimo ir remonto paslaugos.

 

 
Programavimo kodo optimizavimas Tęsiant bendradarbiavimą su UAB ''Mūsų knyga'', buvo atlikti šios įmonės e. parduotuvės veikimo greičio optimizavimo darbai, papildyta naujomis funkcinėmis galimybėmis ir kt. Pasiektas rezultatas: 5 kartus padidėjo veikimo greitis ir kt.

 

Naujienos


 
IT produktai Pristatomi nauji UAB ''BARDAS'' IT produktai (aprašymai ruošiami). Skaityti apie visus IT produktus.

 

 
CRM, santykių su klientais valdymas, verslo valdymo sistema, informacinė sistema, IS Supažindinta su UAB ''BARDAS'' CRM sistema - santykių su klientais valdymas (Customer Relationship Management). Skaityti apie CRM - santykių su klientais valdymas...

 

 
B2B - Leisk man uždirbti tau pinigų Publikuotas straipsnis apie B2B verslo modelį (Business to Business). Informacija turėtų būti įdomi ir IT specialistam, nes leis pažiūrėti į savo darbą iš kitos pusės. Skaityti visą straipsnį...

 

 
interneto svetainės rinkodara Publikuotas straipsnis, kuris padės įmonėms pastebėti savo klaidas bendraujant su klientais, supažindins su būdais, kuriais galima padidinti pardavimus interneto svetainės pagalba, taip pat kas turi būti padaryta, kad išpopuliarinti ją. Skaityti visą straipsnį...

 

 
CV sistema, verslo valdymo sistema, informacinė sistema, IS Supažindinta su nauju produktu CV sistema. Skaityti apie CV sistemą...

 

 
informacinė sistema, IS Telekomunikacijų bendrovei Vilniuje sukurta ir įdiegta informacinė sistema: darbo su dokumentais modulis, procesų organizavimo ir kiti moduliai.

 

 
IT sprendimai, verslo valdymo sistema, informacinė sistema, IS Sukurtas firminis stilius: www.osloconsulting.lt

 

 
informacinė sistema, IS Koks turi būti web dizainas. Skaityti visą straipsnį...

 

 

Mes siūlome ne paslaugą, o naudą Jums!

info@bardas-jsc.com | +370 620 89244 (mob.) | Riaubonių g. 3, Vilnius
 
    Apie įmonę | Paslaugos | Sistemos | Interneto projektai | Tyrimai, inovacijos, mokslas, (R&D) | Produktai | Naujienos | Pranešimai spaudai | Kontaktai
    BARDOK - dokumentų valdymo sistema | Prekybos perlas - prekybos valdymo sistema | CRM - klientų valdymo sistema | IT paslaugos
    UAB ''IT City'' © 2007 m. Visos UAB ''BARDAS'' teisės saugomos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.