VISŲ
VERSLO
PROCESŲ
VALDYMO
SPRENDIMAI


Paslaugos

IT sprendimai IT sprendimai

Verslo informacinės sistemos (IS) Verslo valdymo sistemos

Interneto svetainių kūrimas Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (SEO - search engine optimization) Interneto svetainių optimizavimas paieškos sistemoms SEO

Programavimas Programavimas

IT paslaugos IT paslaugos

Rinkodara, reklama internete Rinkodara, reklama internete

Logotipai Logotipai

Paslaugų aprašymas

IT sprendimai: IT (informacinių technologijų) sprendimai – tikslinga investicija, kuri atneša pelną. UAB ''BARDAS'' integruoja technologijas į įvairias veiklos sritis, to pasekoje užsakovas gauna naudą. Mes pakonsultuosime, pateiksime rinkos analizę, kad Jum būtų lengviau nuspręsti, kur reikėtų investuoti pasinaudojus informacinėmis technologijomis.
 
Verslo informacinės sistemos (IS), verslo valdymo sistemos: sistemos, kurios suderina darbo procesus, automatizuoja veiksmus, o svarbiausia sumažina kaštus. Informacinės sistemos padeda išvengti nereikalingų darbo ciklų.
 
Interneto projektai: Jums UAB ''BARDAS'' sukurs tikslingos išvaizdos, tvarkingą ir šiuolaikišką interneto svetainę. Internetas viena pigiausių, bet nusileidžianti tik televizijai, pagal nešamą pelną užsakovams reklamos rūšis.
 
Interneto svetainės optimizavimas paieškos sistemoms - SEO: SEO labai svarbi kiekvieno interneto projekto dalis. Pagal Jums svarbius raktinius žodžius, pasinaudojant paieškos sistemomis, galima pritraukti naujus klientus. Paskaičiuota, kad 80 proc. svetainės lankytojų ją suranda paieškos sistemos pagalba. Tik optimizuota svetainė bus tarp aukščiausių paieškos rezultatų, o kokybišką optimizavimą gali atlikti tik kelios įmonės, tarp jų ir UAB ''BARDAS''.
 
Programavimas: programuojame Java, C++, PHP/MySQL, IBM DB2, Oracle ir kt. Kuriame ne tik savo produktus, bet ir padedame kitoms įmonės realizuoti mintis, įgyvendinti įvairius sprendimus.
 
Rinkodara, reklama internete: UAB ''BARDAS'' konsultuoja, kaip geriausiai pasiekti norimo rezultato, naudojant reklamą internete, kaip išpopuliarinti projektą, paslaugą, produktą, kaip pristatyti save internete.
 
CD prezentacijų kūrimas: puikus būdas pristatyti save, labai efektyvi reklamos priemonė. Vaizdinė medžiaga yra patrauklesnė ir geriau įsisavinama negu tekstas.
 
Dizainas: logotipai, blankai ir kt.: solidi vizitinė kortelė ar reprezentativus firminis įmonės blankas parodys Jūsų klientams ir partneriams, kad neveltui Jus pasirinko, nes Jūs rūpinates savo įvaizdžiu. Šios smulkmenos labai svarbios, nes jos parodo ir įmonės politika, vidinę padėtį.
 
Sukurtas firminis stilius: www.osloconsulting.lt
 
Prezentacijų kūrimas

Mes siūlome ne paslaugą, o naudą Jums!

info@bardas-jsc.com | +370 620 89244 (mob.) | Riaubonių g. 3, Vilnius
 
IT sprendimai, informacinės sistemos, interneto projektai, verslo valdymo sistemos, IS, programos, dizainas, logotipai, nekilnojamo turto realizacija
 
Paskutiniai sukurti logotipai:
 
Logotipai
 
Logotipai
 
Logotipai
 
Logotipai, firminis stilius
 
Logotipai, firminis stilius
 
Daugiau informacijos čia.

 
UAB ''IT City'' IT sprendimai.
    Apie įmonę | Paslaugos | Sistemos | Interneto projektai | Tyrimai, inovacijos, mokslas, (R&D) | Produktai | Naujienos | Pranešimai spaudai | Kontaktai
    BARDOK - dokumentų valdymo sistema | Prekybos perlas - prekybos valdymo sistema | CRM - klientų valdymo sistema | IT paslaugos
    © 2007 m. Visos UAB ''BARDAS'' teisės saugomos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.